icon

Smart Letter Board

1.7 için
Android

İletişimi kolaylaştırın

328

Bu uygulamayı oyla

Smart Letter Board sesle iletişim kurmakta zorluk çeken kullanıcılar için tasarlanmış bir uygulamadır. Uygulama jestler veya göz hareketleri tarafından kontrol edilebilir, engelli bireylerin yazmasını kolaylaştırır.

Bu uygulama, göz hareketleri ve dokunsal kontrollerin bir kombinasyonunu kullanarak kullanıcıların kelime oluşturmasına yardımcı olan göz izleme ve akıllı algoritmalar kullanır. Esasen, kullanıcı gruba bakmak ve sonra o grubu seçmek için elini kullanmak zorundadır. Bir harf grubunu seçerek, bilgisayar daha sonra mümkün olan sözcük önerilerini sunabilir - harflerin 9 tuşlu dokunmatik yüzeye bölünmesine rağmen, eski cep telefonlarının kelimeleri otomatik olarak nasıl hecelediği gibi.

Geleneksel yöntem, karton harfleri kullanır. Bu yöntem etkili olmasına rağmen, çok yavaş. Bu süreci modernleştirerek, kullanıcıların hızlı bir şekilde iletişim kurma yeteneği büyük ölçüde geliştirilir. Uygulama, kullanıcının hangi jestleri veya hareketleri kullanacağına karar vermesi için yapılandırılabilir. Dokunma modunda, klavye 6 karakterden oluşan 6 düğüme ayrılmıştır. Belirli bir harf seçmek için, istediğiniz harfin bulunduğu grubun düğmesine basın ve daha sonra bu gruptaki belirli harfi seçmek için başka komutlar kullanın.

Smart Letter Board, cümleleri ve kelimeleri depolamanıza ve iletişim kurabileceğiniz hızı büyük ölçüde artırmanıza olanak veren, çok kullanışlı ve kontrolü kolay bir seçenektir.
Gereksinimler

Android 2.1 veya daha üst sürümü gerektirir.

X